BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 6387389
nr 638 7389
Takarmatur
Trä, guldfärgad, höjd: 70
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 3 maj 2010
kl 17:52:56
200 kr
250 kr
350 kr
400 kr